Rakovina pohlavních orgánů

Od: | Tagy: | Komentáře: 0 | 29. Březen, 2017

RAKOVINA POHLAVNÍCH ORGÁNŮ

Paní Beata absolvovala totální odstranění dělohy i vaječníků a protože měla metastázy různě po těle, absolvovala infuze a chemoterapii, které však nezabíraly. Lékaři nad ní zlomili hůl a poslední verdikt byl – nechat ji dožít v hospicu.

Od 25.09.2014 začala užívat laminine, 2×5 kapslí Laminine denně a 2×1 kapsli Laminine Omega +++.  Než začala s užíváním, téměř neviděla a byla živene pouze infuzemi. Několik měsíců nemohla vstát ani z postele. Měla množství dekubitů – celé záda a hýždě. K tomu přibyla také trombóza v pravé noze.

Od chvíle, kdy začala brát laminine se začaly dít neuvěřitelné věci. Dekubity zmizely v prvním týdnu. Dříve, nic nepomáhalo. Po několika týdnech začaly klesat markery a hladiny kreatininu klesly z 8 na 1,6. Před dvěma týdny, stejný lékař, který ji předtím nedával žádnou šanci řekl zcela šokován, že výsledky vyšetření ukazují, že Beata je téměř zdravá a rakovina je na ústupu!!!

Dnes mi volala sestra Beaty. Beata byla právě přijata na komplexní vyšetření včetně CT. Výsledky byli neuvěřitelné. Největší z nádorů cca 10 cm se zmenšil na 5cm a ostatní prakticky „zmizeli“. Nádor v ledvinách se zmenšil z 5 cm na 6 mm.

Přidat Komentář