Laminine

LAMININE

360x346LAMININE

je doslova DAR Z NEBES pro ty, kterým dosavadní léčebné postupy nepomáhají a kteří se rozhodli vzít životy a zdraví své i svých blízkých do svých rukou.

Laminine je organický produkt, který obsahuje všechno potřebné pro samoregulaci a samoregeneraci. Obnovuje rovnováhu na fyzické, mentální a emocionální úrovni.

LAMININE

je produkt vysoce nutriční, který vyživuje naše tělo na buněčné úrovni a startuje naše kmenové buňky do akce. Stejně jako extrakt vejce v 9. dni inkubace a má všechny ingredience nám potřebné pro život a přirozenou obnovu organizmu. Laminine je kombinace oplodněných ptačích vajec, extraktu z mořských bílkovin a fytosanitárních proteinů, spolu známých jako OPT9 proprietární směs.

Laminine dodává tělu celé řetězce 22 aminokyselin, které jsou nezbytné pro buněčné zdraví.

Přínos LAMININE pro organizmus:

Pravidelné a dlouhodobé užívání Laminine sebou přináší následovné benefity:

 • Zlepšuje reakci těla na stres a snížení katabolického kortizolu až o 50% (u zvýšené hladiny kortizolu je plnohodnotná regenerace člověka nemožná)
 • Krásnější pleť a pokožku
 • Zlepšuje spánek
 • Reguluje hladinu kortizonu v těle a tím vlastně navyšuje hladinu serotoninu – štěstí a následně léčí deprese, panické stavy a nejroztodivnější psychické problémy
 • Upravuje emocionální vypětí a tím startuje pocity pohody a harmonie
 • Buduje pojivové tkanivo a kolagen, zlepšuje kondici kloubů
 • Navyšuje tělesnou a mentální sílu zvyšuje koncentraci a výrazně zlepšuje paměť a bdělost
 • Napomáhá mozkové činnosti tvorbou DHEA a zvyšuje libido jak u mužů, tak u žen
 • Výrazně urychluje regeneraci a výkony u sportovců, zvyšuje tvorbu svalové hmoty
 • Opravuje i trvale poškozené buňky a tkáně, dokonce i ty, které byly zdegenerované
 • Díky obsahu vitamínů A, B, E manganu, hořčíku, zinku a širokého spektra aminokyselin dokonce harmonizuje i žlázy s vnitřní sekrecí

Čím je produkt LAMININE jiný a tak výjimečný?

Jako jediný na trhu totiž obsahuje Fibroblastový Růstový Faktor č. 2, který se u člověka nachází pouze v jeho pupečníkové krvi, placentě, nebo v mateřském mléce. FGF2 je odpovědný za rychlý růst novorozence, jeho schopnost nasávat obrovské množství podnětů a poznatků z okolí a v neposlední řadě za jeho masivní regeneraci a růst.

560x260Vědci zjistili, že tuhle „zázračnou“ látku je možné izolovat ze slepičího vajíčka v 9-tém dni jeho inkubace a využít ji na nevídané terapeutické účely (nejenom u člověka, ale i u zvířat, jelikož FGF2 je jejich společným faktorem. FGF2 totiž kromě jiného přispívá k odstraňování neurologických poškození tkání, po mozkových mrtvicích, navrací (i u mé maminky, která měla skončit v LDN) řeč, vrací se mobilita, pomáhá řešit celé spektrum neurologických poruch a poškození. Laminine dokáže mobilizovat tělu vlastní kmenové buňky různých orgánů za účelem opravy zdegenerovaných a poškozených tkání.

Opravuje, nebo ničí zmutované geny, protože je schopna opravit organizmus jako celek až na úrovni DNA. Laminine přispívá k uzdravení obrovské plejády nemocí tím, že dokáže nastartovat a restartovat samo – reparační a samo – uzdravující procesy v těle.

Nejdůležitějším orgánem lidského těla je mozek

Mozek je řídícím centrem všech částí našeho těla a je zapotřebí ho vhodně živit perfektní potravou zevnitř, protože řídí všechny naše tělesné i duševní funkce. V tabulce níže jsou uvedené nutriční hodnoty potravin v roce 2002, v porovnání s roky 1996 a 1985.

Deficit mikroelementů před 15-ti lety!!! je alarmující. Lidská rasa během evoluce „zmoudřela“, ale je téměř „nahá“ – nechráněna. Naše mozky a orgány jsou odhaleny pro všude rostoucí stres.

Tyhle faktory narušují rovnováhu těla, které se pak projevují v podobě depresí, únavy, ztráty paměti nejdřív na úrovni energetické, pak buněčné a následně orgánové, kdy propuká nemoc jak fyzická, tak mentální i duševní.

Spojité nádobyKromě uspokojování potřeb organizmu, což je úlohou většiny potravy a potravinových doplňků,  Laminine může a umí skutečně přeprogramovat naše tělo a bytí na mnohých úrovních, protože fungujeme na principu spojených nádob.  Cokoliv prospěšného, nebo škodlivého tělu nebo psychice provedeme, za nějaký časový úsek se projeví na všech úrovních bytí jak v dobrém, tak i v zlém.

Lékařský termín psychosomatické potíže je toho důkazem. Negativní myšlenky a zážitky dokážou člověka doslova zabít. A naopak pozitivním přístupem a vírou v uzdravení se člověk může uzdravit třeba i z rakoviny. Někdo tomu říká zázrak, lékařská obec tenhle jev označuje jako spontánní remise. Kdyby to však bylo tak jednoduché, nebyli by hřbitovy plné.

Pro ty z vás, kteří dávají přednost informacím přes YouTube, je tady jeden z nejlepších záznamů o historii a způsobu fungování preparátů s pozitivním dopadem na lidské zdravi.

Podívejte se na:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čím se odlišuje LAMININE?

Jako jediný na trhu obsahuje Fibroblastový Růstový Faktor č. 2, který se u člověka nachází pouze v jeho pupečníkové krvi, placentě, nebo v mateřském mléce. Laminine dokáže mobilizovat tělu vlastní kmenové buňky různých orgánů za účelem opravy zdegenerovaných a poškozených tkání.

Jaké je složení LAMININE?

Složení laminine (1 kapsle):
– OPT9 ™ patentovaná formule – 620 miligramů oplodněného vajíčka v 9-tém dnu inkubace.
– Protein  (chrupavka ze žraločí ploutve)
– Phyto-proteiny (fermentovaný žltý hrach)
– oxid kremičitý
– magneziumstearát
– 22 druhů aminokyselin:

 1. Alanin – zdroj energie
 2. Arginin – pro mužskou plodnost
 3. kyselina asparagová – lepší vstřebávání minerálních látek
 4. Karnitin – výroba energie
 5. cystin – stabilizuje proteinové řetězy, chrání a čistí
 6. Kyselina glutamová – snižuje chuť na alkohol a sladkosti
 7. Glutathion – antioxidant
 8. glycin – k čištění a hojení ran, stejně jako vysílač v centrálním nervovém systému
 9. histidin – zmírňuje alergii
 10. Isoleucin – pro vývoj svalů
 11. ornitin – posiluje svaly
 12. Fenylalanin – pohoda a dobrá nálada
 13. Proline – v léčbě poranění
 14. Serin – pro obnovu buněk
 15. Taurin – pro zdraví buněk a pro silné nervy
 16. Threonin – pro svalovou relaxaci a dosažení relaxace
 17. tryptofan – vyřazování depresivních stavů a nespavost
 18. tyrosin – antioxidant
 19. Valin – pro svalovou sílu
 20. methionin – podporuje játra
 21. Leucin – nezbytné pro hojení ran
 22. 22. Lysin

Jak se užívá produkt LAMININE?

Užívání je specifické vzhledem k potížím, které potřebujete řešit. Doporučené je užívat jednu až dvě kapsle Laminine denně, ráno a večer mezi jídly (v běžném režimu).