Digestive+++

DIGESTIVE+++

360x346Digestive +++

Je kombinací stabilních probiotik, prebiotik a komplexní sady složení enzymů, které způsobují zdravé fungování střev, přispívají k lepšímu trávení a zvyšují absorpci živin.

Digestive +++

Trávicí kapsle je ve formě pektinu, aby se zlepšili bioparametry komponentů z potravy a doručili je na správná místa v organizmu.

Přínos Digestive +++ pro organizmus:

  • Zlepšuje fungování rovnováhy bakterií v tlustém střevě, aby bylo zdravé, silné a dobře fungující.
  • Reguluje kyselost v žaludku a přispívá k odstranění špatného trávení a nadýmání.
  • Povzbuzuje správné trávení potravy a vstřebávání živin z bílkovin, tuků a cukrů a polysacharidů.

263x252Trávicí systém je jedním ze základních prvků zdravého lidského těla, Zažívací ústrojí je kombinací orgánů, které proměňují potraviny na živiny, nevyhnutné pro růst, energii a regeneraci těla jako celku a význam těchto komponentů a důležitost účinného a fungujícího trávicího systému proto nelze podceňovat.
Vědci i lékaři často hledají řešení, jak vyléčit různé nemoci v těle, no ukazuje se to, co již cca 400 let před naším letopočtem věděl Hippokrates – otec medicíny: SMRT ZAČÍNÁ V TLUSTÉM STŘEVĚ, protože tam se tvoří až 70% imunity.

Nekvalitní trávící systém způsobuje, že je střevo zaneseno nestrávenými zbytky potravy, která tam zahnívá, usazuje se a stává se přímo švédským stolem pro parazity, červy a plísně, které přednostně požírají živiny, potřebné k obnovení sil a regeneraci a svými výměšky a larvami druhotně poškozují tělo jako celek.

HIPPOKRATES

Byl nejvýznamnějším představitelem tzv. kóské školy. Je mu přisuzována nejstarší vrstva sbírky lékařských textů Corpus Hippocraticum, které nahradily primitivní léčitelskou magii soustavným pozorováním a racionální úvahou a položily tak základy medicíny jako vědeckého oboru. Snažil se o vymezení duševních poruch, lidský mozek považoval za interpreta vědomí. Bývá mu přisuzováno autorství Hippokratovy přísahy – souboru etických pravidel pro jednání lékaře.

Zdroj: Wikipedie

DIGESTIVE+++

Podívejte se na:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co když už užívám jiné probiotika a prebiotika?

Digestive +++ nabízí efektivní kombinaci probiotik a prebiotik, která jsou chráněné a podporované silnou přírodní směsí složek prebiotik, podporuje maximální vstřebávání živin, což eliminuje potřebu tří samostatných produktů, které by danou interakci dokázali.

Jaký je rozdíl mezi pojmy probiotika a prebiotika?

Probiotiká jsou živé, prospěšné bakterie, které pomáhají udržovat ty dobré bakterie ve střevech. Tyhle bakterie jsou klíčem k udržení kolorektálního karcinomu v dobrém stavu. Prebiotika jsou neživé složky potravin. Jejich úlohou je vytvořit dobré prostředí pro probiotika, výživu a ochranu.

Kdy je nejlepší čas užívat Digestive +++?

Nejlepší je užívat 1 až 2 krát denně 15 minut před jídlem.