Immune+++

IMMUNE+++

360x346IMMUNE +++

Je produktem, věnovaným imunitnímu systému člověka a každého živého tvora. Moderní složení kapsle umožňuje, aby mohl opravdu beze změny procházet kyselým prostředím žaludku a uvolnil se přesně tam, kde má – v tenkém střevě. Tím se Imunne+++ vstřebává přímo do krve beze ztráty.

IMMUNE +++

Je složen výhradně z přírodních látek, které prošly nesčetnými výzkumy, a které jsou zahrnuty v LPGN imunitní optimální kompozici a jsou dokonale nakombinovány pro společné, synergické a efektivní působení a posílení imunity.

Přínos IMMUNE +++ pro organizmus:

  • Zlepšuje první linii obrany imunitního systému proti patogenům a dodává tělu potřebné nástroje (zbraně) v boji proti útočným organismům, bakteriím atd.
  • Posiluje celkový imunitní systém těla a zlepšuje imunitní reakci na viry a infekce.
  • Náš imunitní systém podporuje až 24 hodin.

325x252Imunitní systém je armádou „národní obrany“, tvoří přirozenou obranu našeho organismu před různými mikroorganizmy, jako jsou bakterie, viry, plísně, kvasinky a paraziti. Při každém nádechu, při každé dennodenní činnosti přicházíme do styku a kontaktu s těmito mikroby a parazity. Zabránit tomu je nereálné, jelikož život ve sterilním prostředí je nemožný a nereálný. Prostřednictvím silného a dobře fungujícího imunitního systému však s nimi dokážeme žít v symbióze. Funkční imunitní systém je doslova udržuje pod kontrolou a mnohdy je přiměje k tomu, aby pracovali v náš prospěch.

Stresem, nemocemi oslabené tělo je na tom však mnohem hůře. Mnohé mikroorganizmy jsou tak nebezpečné, že můžou organizmus zničit v průběhu několika hodin. Existují druhy bakterií, které se v průběhu několika vteřin množí tisíc až milion násobně. S něčím takovým si dokáže poradit opravdu jenom silný a zdravý organizmus.

Immune+++ svou trojnásobnou formulí obrany tvoří přirozenou ochranu našeho organismu před různými bakteriemi, viry, plísněmi, kvasinkami a parazity.

IMMUNE+++

Podívejte se na:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Proč existují různé zdroje vitaminu C v Immune +++?

Immune +++ je směsicí životně důležitého vitaminu C z přírodních zdrojů a u běžné veřejnosti je známý jako kyselina askorbová. Dokonalá kompozice a kombinace vitamínu C z různých rostlin v kombinaci s citrusovými bioflavonoidy a lipidovými metaboly ještě synergicky zvyšují účinek vitaminu C, zaručují rychlejší vstřebatelnost a udržují jeho hladinu na vhodné úrovni po dobu celých 24 hodin, což nedovede žádný jiný preparát.

Tahle speciální směs bylinek a ovoce je tedy kombinací přírodních složek, které dávají tělu celý arzenál zbraní v boji proti virům, bakteriím, infekcím a jiním ostatním patogenům.

Optimální složení z BLENDLife-C a směs bylin a plodů jsou kompaktním druhem obranného štítu, který pomáhá zlepšit celkovou imunitu, a dodává tělu potřebné nástroje, aby se mohlo lehce vypořádat z bandity – nebezpečnými infekcemi a viry. Kromě toho má vitamín C protizánětlivé účinky, podporuje tvorbu a syntézu kolagenu. Také se jedná o jeden z nejsilnějších antioxidantů chránících hlavně lidi, kteří kouří, nadměrně požívají alkohol a jsou vystaveni permanentnímu stresu. Proto v Immune +++ existuje tolik zdrojů vitamínu C.

Kolik tablet obsahuje jedno balení Immune+++?

Každé balení Immune +++ obsahuje 30 kapslí.