Omega+++

OMEGA+++

360x346OMEGA +++

Slouží k vyčištění organizmu, především cév a jejich stěn od ateromových platů, které způsobují zužování cév a vedou tak k vysokému krevnímu tlaku a jsou původci těch nejrůznějších kardiovaskulárních poruch a nemocí.

OMEGA +++

Je kombinací surovin té nejvyšší kvality.
Omega 3 (EPA a DHA) pocházejí z Engraulis ringens (Sardel peruánská), která má nejvyšší přirozeně se vyskytující poměr EPA a DHA jakéhokoliv druhu ryb.
Omega 6 a 9 z oleje Borago officinalis (Brutnák lékařský) z oblasti Středomoří.
Koenzym Q10 s prodlouženým uvolňováním, který nejvíc spotřebovávají srdce a játra.
Vitamín K2 fermentované z Bacillus subtilis, baktérie, která se přirozeně nachází v lidském střevě.
Žraločí chrupavka.
Laminine OMEGA +++ taktéž obsahuje cca 1/7 extraktu z oplodněného ptačího vajíčka 9-tý den po inkubaci, která umožňuje dalším složkám Laminine Omega+++ ještě efektivněji plnit své funkce.

Přínos OMEGA +++ pro organizmus:

  • Zlepšuje přenášení nervových signálů po celém organizmu, hlavně vylepšuje a opravuje mozkové synapse, čímž dochází ke zlepšení paměti, orientace a celkové mobilitě člověka i zvířete.
  • Zlepšuje pružnost veškerých cév a tepen
  • Zvyšuje agilitu
  • Vyvažuje hladiny obou hladin cholesterolů
  • S prodlouženým uvolňováním jednotlivých aktivních látek jsou buňky permanentně zásobovány životodárnými živinami

455x230Náš oběhový systém se vyvíjí již v počátečních fázích embryonálního vývoje a je důležité, aby zůstal plně funkční po celou dobu našeho života, protože umožňuje našemu tělu udržovat stabilní vnitřní prostředí. Dobrá cirkulace též poskytuje optimální průtok krve do mozku, srdce a dalších orgánů a rychlou regeneraci po cvičení nebo jiných fyzických aktivitách.

Na druhé straně srdeční problémy při zvýšené aktivitě, příležitostný kašel nebo chrčení, nechutenství, nevolnost atd., jsou varovné příznaky špatné funkce oběhového systému. Z toho vyplývá, že:

Dobré zdraví začíná s dobrou cirkulací krve a následně i lymfy.

Užívání Laminine OMEGA+++ napomáhá k optimalizaci oběhového systému a tím k lepšímu rozvádění životně důležitých látek a živin včetně kyslíku ke každé vlásečnici a buňce a následně odvodu škodlivin.

OMEGA+++

Podívejte se na:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V čem se liší Laminine OMEGA +++ od podobných produktů na dnešním trhu?

Laminine OMEGA +++ je jedinečná v účinnosti a bezpečnosti. Omega mastné kyseliny,Q10 s prodlouženým uvolňováním a obohacením o vitamin K2, který rozpouští ateromové pláty v cévách, a vápník, který si při tomhle procesu oddělí se nevyloučí ledvinami z těla, ale vitaminy K2 způsobí jeho zabudování do kostí, kam patří. Obzvláště účinné je to při osteoporóze. Na rozdíl od ostatních výrobků na trhu obsahuje Laminine OMEGA +++  extrakt oplodněného ptačího vajíčka. Laminine OMEGA +++ je multi-akční a multifunkční formulí navrženou tak, aby pomohla a zlepšila celkové zdraví oběhového systému. Tato synergická směs pomáhá zlepšit účinek každé ingredience, které pak pracují v náš prospěch v dokonalé harmonii.

Existují nějaké nežádoucí účinky pro některou ze složek v Laminine OMEGA +++?

Neexistují žádné zdokumentované případy na nežádoucí účinky. Laminine OMEGA+++ je při užívaní dle doporučení, bezpečné a účinné. Jediné upozornění tady platí pro lidi alergické na vejce. Nemá dokonce kontraindikace se žádnými léky.