O LPGN

Kdo je LPGN?

Společnost LifePharm Global Network (LPGN) byla založena v roce 2011 a od té doby se zrodil nový kurz v oboru síťového marketingu. LPGN se vyznačuje unikátními produkty a konceptem, který nazýváme “By You, For You” – základní kámen, na kterém byla postavena firma LifePharm.

V určitém bodě našeho života se začínáme dívat na budoucnost nejen z pohledu toho, co můžeme dosáhnout, ale také toho, co za sebou zanecháme. LPGN pomáhá vybudovat smysluplné dědictví spočívající ve skutečnosti, že čím víc dáte, tím víc získáte. Přináší pozitivní změny na úrovni mentální, emocionální, fyzické, finanční i etické.

LifePharm Global Network(LPGN) chce rozvíjet smysluplné vztahy a kvalitnější život přes příležitost pro lepší život. Jádrem společnosti je poslání pomáhat potřebným a umožnit jim zlepšit nejen svůj vlastní život, ale také život budoucí generace.

Žijeme v 21. století, plném převratných objevů, ale také vysokých nároků. I když věda a technologie přidaly desítky let k průměrné délce našeho života, nechceme jen delší život, ale také vyšší kvalitu života. Chceme být aktivnější a zachovat si své zdraví i ve vyšším věku. To je ale velký problém.

Firma LifePharm Global Network přichází s revolučními produkty pro podporu zdravého životního stylu a plnohodnotný život v jakémkoli věku.

Tým LPGN se představuje

LIFEPHARM GLOBAL NETWORK TÝM

V LifePharm, chápeme, že “Váš úspěch je i naším úspěchem,”  takže si můžete být jisti, že se snažíme, aby vše co děláme bylo přínosem pro to nejcennější, co máme: Vás!

CO NABÍZÍ LPGN

ŽIVOT

Díky svým produktům zvýšuje kvalitu života tím, že pomáhá zlepšit a udržet zdraví a vitalitu v průběhu celého života každého člověka.

DĚDICTVÍ

LPGN a její produkty jsou naděje a budoucnost, která právě začíná. Staňte se její součástí!

OBŽIVA

Příležitost pro každého určit si, kolik chce vydělat, kolik času chcete věnovat práci a zvolit si svou osobní definici finanční svobody.

ZMĚNA

Přináší pozitivní změny nejen na úrovni finanční, ale také mentální, emocionální, fyzické i etické.

VĚDECKÁ RADA LPGN

Vědecká rada LPGN dbá na to, aby zajistila nejvyšší účinnost výrobků a stálé zlepšování kvality zpracování a výroby a také provádí klinické studie, které dokazují účinky Laminine.

NAŠE ÚSPĚCHY