Rejstřík nemocí

ABECEDNÍ REJSTŘÍK NEMOCÍ

263x252Abecedně řazený rejstřík nemocí a zdravotních problémů přináší velké množství, někdy až dech beroucích zpovědí lidí o zkušenostech s užíváním produktů společnosti LifePharm mezi které patří Laminine, Omega+++, Immune+++, Digestive+++ a v neposlední řadě i LAMIDERM APEX, který spadá do oblasti estetické medicíny.

Bezpochyby produkty LifePharm výrazným způsobem změnily život desítkám tisíc lidí po celém světě. Seznamte se s těmito produkty a využijte nejnovějších poznatků lékařské vědy z oblasti kmenových buněk k řešení vašich zdravotních, či estetických potíží, jako již všichni ti, o kterých si zde můžete přečíst fascinující příběhy.

263x252

Odborné studie

Vědecká rada provedla již mnoho klinických studií, které potvrzují účinky Laminine.
Laminine podporuje stimulaci kmenových buněk.
Laminine je vedena v knize léků USA, jako jediný přírodní produkt na světě a v USA je již běžně doporučován více než 60-ti tisíci lékaři.

Přípravek Laminine® byl prověřen a přijat do Physicians’ Desk Reference 2015 – 2017 (PDR).
PDR (Kniha doporučení lékařů), je v lékařské komunitě velmi ceněná a brána za odbornou publikaci volně prodejných léků a alternativních doplňků.

Výňatek z odborné studie v PDR 2017 o Laminine si můžete prohlédnout zde.

 • OHLASY

  Duševní a emocionální uzdravení „Provozuji psychoterapeutickou praxi a snažím se pomáhat lidem dosáhnout úplného stavu pohody. Nejraději jsem, když lidem pomůžu udržet život bez závislosti na lécích, a Laminine a všechny její ostatní produkty zapadají do tohoto schématu dokonale. Schopnost pomoci lidem díky produktům LifePharm mě inspiruje stejně jako kultura a filozofie této společnosti. LifePharm mi umožnila vidět mnoho lidí, jak se dostali ze svých fyzických a psychických problémů a stali se opět zdravými. To je moje největší odměna." Slawomira G., Německo
  Slawomira G.,Německo

 • OHLASY

  Spánek a zlepšení pleti „Produkty LifePharm se dokonale hodí k mé práci zdravotního poradce. Pracuji jako holistický (celostní, celostní medicína) terapeut, praktikuji lékařskou hypnózu a pomáhám lidem odstranit blokády. Mé osobní zkušenosti s výrobky LifePharm jsou velmi uspokojivé, zlepšilo se mi trávení, mám více energii a lepší spánek. Můj největší úspěch byl, že jsem se zbavila svých potíží při menopauze. Stačilo k tomu vzít si dvě tobolky Laminine třikrát denně!" Yvonne Senn, Německo
  Yvonne Senn,Německo

 • OHLASY

  Můj manžel měl hodně zdravotních problémů. Příznaky: nevolnost, zvracení v dopoledních hodinách, někdy i během dne; závratě, hučení v uších, bušení srdce, hroty tepové frekvence a tlaku; Kameny žlučníku (byly četné   velikosti kolem 7mm), cysty v ledvinách. Nasadila jsem nu Laminine. Nejdříve 2x1 Laminine, + Laminine Omega+++. Po týdnu jsme zvýšili dávku dvojnásobně. 2x2 Laminine a 2x1 La Omegu. Po prvním měsíci úplně zmizeli problémy s trávením a po cca 2 měsících došlo ke zmizení projevů bolestí v uších, přestal mu vadit hluk, tlak a bušení srdce se znormalizovali, výrazně se snížily závratě a nevolnost a zvracení. Kvůli spomínaným kamenům v žlučníku měl naplánovanou operaci žlučníka. Po absolvování ultrazvuku však lékaři zjistili zmenšení kamínky na cca 3 mm. Cysty na jedné ledvině zmizela úplně a ta druhá se zmenšila o 4,3 cm.   Manžel na žádných operacích nebyl, opět září radostí, kypí humorem a opakuje, že je zdravý jako buk. Dokonce se mu zlepšila osteoporóza.
  ,

 • OHLASY

  Lékaři u našeho chlapce zjistili, že dochází k mozkové atrofii – zmenšování mozku a chlapeček bude nadosmrti postižen a neschopen normálního života. Nikdy nebude chodit, nebude se učit atd.  Dověděli jsme se o Laminine, řekli jsme si, že zkusíme všechno. Dávali jsme mu Laminine pravidelně a po šesti měsících došlo opravdu k zázraku. Syn se vyvíjí a chová jako jeho vrstevníci, je plný radosti a energie, dokonce ho okouzlily klučičí hry jako je kopaná a jiné. Co k tomu dodat?
  ,

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co jsou kmenové buňky?

Wikipedie praví: Kmenové buňky jsou nediferencované živočišné buňky, které mají schopnost se dělit (proliferovat) a přeměnit se na jiný buněčný typ (diferenciovat). Tato schopnost umožňuje tělu vytvořit nové buňky a opravit tak poškozené části těla, které se skládá např. z buněk, které se neumí dělit.

Co to jsou kmenové buňky a jak fungují srozumitelně vysvětluje krátké video: Knenové buňky

Co je FGF (fibroblastový růstový faktor)?

FGF je jako generální ředitel výstavby mostu. Může komunikovat se zaměstnanci, kteří zvedají materiál a ukázat jim, kam přesně mají postavit každý kus mostu, tak jako je to na projektu. Práce tohoto ředitele je řízená přes růstový faktor známý jako fibroblastový růstový faktor (FGF).”

FGF říká kmenovým buňkám: „Přijmi funkci konkrétního genu neuronů a navrať jim správnost”. Pomáhá při mrtvici, demenci, Alzheimerově nemoci, autismu, schizofrenii, nervových onemocněních atd.

Přebírá roli růstového faktoru při opravě a reprodukci stávajících kmenových buněk, které věkem ubývají a jsou poškozené.

Nasměruje jednotlivé aminokyseliny tam, kde nejlépe poslouží. Absence byť jen jediné aminokyseliny může narušit správné fungování celého systému.

Aktivizuje a mobilizuje v těle vlastní kmenové buňky do práce.

Vyživuje mozkové kmenové buňky a rozmnožuje již vyživené.

Opravuje nebo ničí zmutované geny. Především při Huntingtonově nebo Alzheimerově nemoci.

Má potenciál bezprostředního vlivu na mnoho neurologických poškození.

V čem pomáhá Laminine?

 • Zvyšuje hladinu serotoninu
 • Snižuje stres a ovlivňuje kardiovaskulární rizika
 • Zkvalitňuje spánek
 • Obnovuje a posiluje Kolagen, který je nezbytný pro fungování srdce cév, svalů a kůži (pozitivní výsledky jsou v léčbě lupenky, akné, alopecii, bércové vředy, hojení ran i popálenin
 • Ani-aging – prevence stárnutí
 • Stimuluje přírodní DHEA (přírodní antioxidant, který snižuje depresi, stimuluje paměť, výrazně zlepšuje neplodnost tj. zvyšuje fertilitu)
 • Zvyšuje produkci testosteronu
 • Stimuluje mozkovou činnost (příznivě ovlivňuje Demenci i Alzheimera ve všech stádiích)
 • Zvyšuje pozornost
 • Podporuje fyzickou sílu a celkovou regeneraci organismu (pooperační stavy)
 • Podporuje mentální sílu
 • Podporuje emoce
 • Snižuje bolest (jakoukoliv)
 • Obnovuje svalovou hmotu  (odborná studie)
 • Zvyšuje svalový tonus (napětí)
 • Revitalizuje celkově organizmus a dodává energii (vhodné u onkologických pacientů)
 • Výrazně zlepšuje Cukrovku
 • Zvyšuje libido
 • Spaluje tuky

Má Laminine vedlejší účinky?

Neexistují žádné zdokumentované případy na nežádoucí účinky. Laminine je při užívaní dle doporučení, bezpečné a účinné. Jediné upozornění tady platí pro lidi alergické na vejce. Nemá dokonce kontraindikace se žádnými léky.

Jak se užívá?

Užívání je specifické vzhledem k potížím, které potřebujete řešit. Doporučené je užívat jednu až dvě kapsle Laminine denně, ráno a večer mezi jídly (v běžném režimu).